Ваш кошик

Інформація щодо роботи інтернет-магазину

  • 16 березня 2022
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 6247

Кожний з нас робить свій внесок, ми ж зі свого боку частково відновлюємо роботу інтернет-магазину. Точніше, ви можете замовити товари деяких брендів, які роблять відправлення зі складів західної України.

Перелік доступних товарів постійно змінюється. Усі актуальні позиції будуть відображатись на сайті karapuzov.com.ua

Доставка можлива тільки до населених пунктів в яких працює Нова Пошта. Термін доставки 3 - 7 днів, можливі затримки.

Наші фізичні магазини та офіс на жаль не відновлюють свою роботу, адже знаходяться у місті Харків та Суми. На сьогоднішній день це небезпечно для співробітників. 

Якщо Вам потрібна консультація, або бажаєте задати питання, то вкажіть це у коментарі, під час замовлення товару, який Вас цікавить. Ми звʼяжемося з Вами, коли буде можливість, та на все відповімо. Актуальний номер телефону вказан у шапці сайту та боковому меню, на мобільній версії. Також питання можна задавати в Instagram дірект. 

Також просимо ставитись із розумінням до підвищення цін на деєякі товари, це зумовлено нестабільною економічною ситуациєю, та підвищенням курсу доллара.

Усі кошти за товари які не були отримані ми можемо повернути тільки маючи доступ до офісу, тобто за настанням, хоча б частково миру на Сумщині і в Харкові. Сподіваємось на ваше розуміння. Молимось за Україну та спокій ваших малюків.

 
Відгуки можуть залишати тількі зареєстровані покупці.
Будь ласка зареєструйтесь
 
Відгуків ще не було.
 
 

Пошук по блогу