Олія від розтяжок та шрамів Palmer`s з шипшиною, олією какао та вітаміном Е, 60 мл (4158-6)
Олія від розтяжок та шрамів Palmer's з шипшиною, маслом какао та вітаміном Е. Мінімізує ймовірність шрамів, пігментних плям та розтяжок під час вагітності або при різких коливаннях ваги.
Palmer's – американський бренд із догляду за шкірою зі 175-річною історією, де рецептура передається від покоління до покоління. Пріоритетом компанії є використання натуральних високоякісних інгредієнтів з повною соціальною відповідальністю до процесу та місця вирощування сировини, екологічного контролю та людської праці.
Активні компоненти: олія какао та вітамін Е пом'якшують сухі ділянки та сприяють регенерації клітин. Помітно зменшують рубці та розтяжки та запобігають їх появі; чиста арганова олія та олія шипшини, багаті незамінними жирними кислотами та антиоксидантами, надають шкірі свіжого та здорового вигляду; цетезомат – E Complex – допомагає доставити вітаміни та поживні речовини у шкіру.
Результати покращення через 8 тижнів використання*:
- на 94% більш рівний тон шкіри;
- на 93% зменшення появи шрамів;
- на 92% покращення виду розтяжок.
Основні характеристики:
- зроблено у США;
- для всіх типів шкіри;
- забезпечує вологість шкіри протягом 48 годин;
- схвалено дерматологами;
- без мінеральної олії, парабенів та фталатів;
- зручний флакон із дозатором;
- підходить для веганів.
Спосіб застосування: нанести олію на тіло після душу, поки шкіра ще трохи волога. Розподілити м'якими масажними рухами до повного поглинання.
Вага: 60 ml
Склад: canola oil, natural vitamin E (tocopherol), isopropyl myristate, cetearyl ethylhexanoate, sesamum indicum (sesame) seed oil, theobroma cacao (cocoa) seed butter, argania spinosa kernel oil, tocopherol, helianthus , rosa canina fruit oil, fragrance (parfum), red 17 (CI 26100).
Купити масло від розтяжок та шрамів Palmer's у магазині Карапузів ви можете оформивши замовлення на сайті або за телефоном вказаним на сайті





































